Shinobi no ittoki watch order

Shinobi No Ittoki is an original anime series produced by DMM Pictures and animated by Troyc.The premiere of the series took place on October 4, 2022 and continues to date.Shinobi No Ittoki is a surprisingly popular title, and the Otaku community still speaks of a series that shows us how you can live like a ninja in the modern world.While we are waiting for more episodes and seasons Shinobi No Ittoki, we decided to introduce you to the full and detailed order of watching the series so that you know how to get around her.

The table of contents shows

Shinobi no order of Ittoki watches by release date

In this section we will present a review of Shinobi No Ittoki in the correct order of release:


Shinobi no ittoki, season 1 (anime, 2022-)

In the next part of this article we will tell you how you should watch the series in chronological order.

How many shinobi no ittoki are there seasons and episodes?

At the time of writing this article, there was only one episode and one season of Shinobi No Ittoki, which premiered on October 4, 2022.Only one season has now passed.confirmed and we know that the season will have a total of 12 episodes.

In what order should you watch Shinobi no ittoki?

Shinobi no ittoki fans will have to start from the first season of Shinobi No Ittoki to start history, to the numerical progress of the section until the end of the season.Because there is only one season so far, you should simply watch episodes that are published every week until more content appears in the future.

Chronological order of watching shinobi no ittoki:

Shinobi no ittoki season 1 (12 episodes)

At the time of writing this text, season 1 Shinobi No Ittoki is still ongoing, and its premiere took place on October 4, 2022. Below is a list of all episodes in the 1st season of Shinobi No Ittoki in chronological order, as well as a short summary of each of them.

Nr.Tytuł odcinkaSynopsisOriginal Air Date1„A Bolt from the Blue”

Transkrypcja: „Seiten no Hekireki” (jap. 青天の霹靂) Ittoki Sakuraba jest uczniem szkoły średniej ze swoim przyjacielem z dzieciństwa Kosetsu. Jego rodzina jest właścicielem lokalnego supermarketu, a odkąd zmarł ojciec, matka zachęca go do wielu zajęć pozalekcyjnych, aby przygotować się na przyszłość. Pewnego dnia dziewczyna o imieniu Satomi Tsubaki podchodzi do Ittokki i zaprasza go na randkę. Zaskoczony nagłym wyznaniem, Ittoki zgadza się, ale jest zaskoczony, gdy Satomi zabiera go prosto do swojego domu. Jednak kiedy przybywa, Satomi i grupa ninja atakują go. Ratują go Kosetsu, Tokisada i pracownicy supermarketu, którzy również są ninja. Jego matka wyjaśnia następnie, że shinobi przystosowali się do czasów współczesnych i istnieją do dziś. Po śmierci ojca Ittoki zastępuje go jako 19. szef klanu Iga Ninja, czyniąc go celem dla rywalizującego klanu Koga Ninja. Tymczasem obecny przywódca Koga, Kidou, mówi swojemu klanowi, że będą szukać zemsty na Iga za śmierć ich byłego przywódcy, Kishinmaru. 4 października 20222 Bezlitosne wybory

Transkrypcja: „Jihi Naki Sentaku” (japoński): 慈悲なき選択)Teraz, gdy Koga znają tożsamość Ittokiego, Yumika ujawnia wybory, jakie Ittoki ma. Musi albo zostać ninja i zastąpić ojca jako głowa klanu Iga, albo spróbować powrócić do normalnego życia i nieuchronnie zostać zabitym przez koga. Jednak Tokisada odciąga Ittokiego na bok i mówi mu, że Yumika jest gotowa udzielić trzeciego sekretnego wyboru, w którym Ittoki może się ukryć. Nie chcąc zostawiać swojej matki samej, by rządzić klanem Iga, Ittoki niechętnie postanawia zostać ninja. Aby go chronić, Yumika postanawia zapisać Ittokiego do Akademii Kokuten Ninja, która jest kontrolowana przez Narodowy Komitet Środków Bezpieczeństwa Ninjutsu (NSC), czyniąc akademię terytorium neutralnym, którego Koga nie może otwarcie zaatakować. Kosetsu i Tokisada towarzyszą Ittokiemu na egzaminie wstępnym, który odbywa się w supermarkecie kontrolowanym przez Kogę. Satomi również infiltruje proces, ale Ittoki jest w stanie ją przechytrzyć. Ninja NPC aresztują Satomi i jego wspólników za złamanie prawa, a Ittoki udaje się zdać egzamin. NPC konfrontuje się z Kogą, ale Kidou twierdzi, że Satomi i jej ludzie zbuntowali się, a Satomi została później znaleziona martwa w swojej celi. Tymczasem Tokisada rozmawia z Yumiką i wyraża swoje podejrzenia, że ​​Koga zinfiltrowali już Kokuten, NPC, a nawet sam klan Iga.奇縁) Ittoki i Kousetsu przenoszą się do Akademii Kokuten Ninjutsu, aby rozpocząć trening ninja. Jednak szybko zdają sobie sprawę, że Koga mają wielki wpływ na szkołę, ponieważ większość uczniów pochodzi z wioski Koga. Mimo to Ittoki jest w stanie zaprzyjaźnić się z dwoma uczniami, Ryoko i Kirei. Kirei radzi Ittokiemu, aby nie wściekał się na elitarnych uczniów Kogi, którzy będą szukać okazji, by go zastraszyć. W swojej pierwszej klasie ninja Ittoki i reszta uczniów mają za zadanie wspiąć się na wieżę z rdzeniem ninja i kostiumem ninja, podnieść manjū i użyć go, aby wrócić do punktu wyjścia. Musisz je jednak złapać, zanim dyrektor zje wszystkie Manjū. Niestety, Ittoki ma niewielkie doświadczenie w noszeniu stroju ninja i ma problemy z poruszaniem się, dopóki Ryoko, która należy do wioski produkującej sprzęt ninja, nie pomaga mu dopasować strój do jego rozmiaru. Kiedy udaje się do wieży, odkrywa, że ​​uczniowie Koga ukradli Manjū Kirei. Rozwścieczony, konfrontuje się z bandytami kogi i jest przez nich bity, dopóki dyrektor nie interweniuje, ale Ittoki był w stanie odzyskać manjū bez ich zauważenia i daje go Kirei. Jednak sam Ittoki zajmuje zbyt dużo czasu, aby ukończyć swoją misję, a dyrektor zjada ostatnią manjū. Po misji Ittoki stwierdza, że ​​z powodu presji ze strony uczniów Koga, żaden z pozostałych uczniów nie chce być z nim, ale pociesza się wiedząc, że może liczyć na wsparcie Kousetsu, Ryoko i Kirei.. Tymczasem Tokisada ma za zadanie infiltrować Koga. 18 października, 20224„Crafterzy i użytkownicy”

Transkrypcja: „Tsukurite to Tsukaite” (Japoński: 作り手と使い手)TBDO25 października 2022

Arthur S. Poe has always been fascinated by fiction since he saw Digimon and read Harry Potter as a child.Since then, he watched several thousand films and anime, read several hundred books and comics, played several hundred games of all genres.